• 04/07/2015
    • 07.00
      Surfers Paradise - Coomera
    • 07.00
      Avondale Heights SC - Northcote City
    • 07.00
      Green Gully Cavaliers - Bentleigh Greens
    • 07.00
      South Melbourne FC (Women) - Boroondara Eagles FC (Women)
    • 07.15
      Aus. Institute of Sport - Canberra Olympic
    • 07.30
      Para Hills - South Adelaide
    • 07.30
      Adelaide Blue Eagles - West Adelaide
    • 07.30
      Croydon Kings - West Torrens Birkalla
    • 07.30
      Playford City - Adelaide United Youth FC
    • 07.30
      Finlandia (University) - Giappone (University)
    • 07.30
      Russia (University) - Montenegro (University)
    • 08.00
      Merrimac - Mudgeeraba
    • 09.00
      Floreat Athena - Cockburn City
    • 09.00
      Stirling Lions - Sorrento
    • 09.00
      Canning City SC - South West Phoenix
    • 09.00
      Subiaco - Balcatta
    • 09.00
      Perth Glory (Youth) - Armadale SC
    • 09.30
      Belconnen Utd - Cooma Tigers
    • 09.30
      South Korea (University) - Chinese Taipei (University)
    • 09.30
      South Africa (Women) - Canada (Women)
    • 10.00
      Rochedale Rovers - UQ
    • 10.00
      Brisbane Strikers - FNQ Bulls
    • 11.00
      Yokohama FC - Consadole Sapporo
    • 11.00
      Giravanz Kitakyushu - Zwiegen Kanazawa
    • 11.00
      Mito Hollyhock - Tochigi SC
    • 11.00
      V Varen Nagasaki - Omiya Ardija
    • 11.00
      Kamatamare Sanuki - Ehime FC
    • 11.00
      Tokyo Verdy - Avispa Fukuoka
    • 11.00
      PK 35/VJS - HPS
    • 11.00
      Honda FC - Azul Claro Numazu
    • 11.00
      San Miguel Beermen - Rain Or Shine Elasto Painters
    • 11.00
      Banik Sokolov - FC Graffin Vlasim
    • 11.10
      Australia - Serbia
    • 11.30
      Adelaide Olympic - Cumberland United
    • 12.00
      JEF United Chiba - FC Gifu
    • 12.00
      Fagiano Okayama - Kyoto Sanga FC
    • 12.00
      Thespakusatsu - Tokushima Vortis
    • 12.00
      Jubilo Iwata - Roasso Kumamoto
    • 12.00
      Cerezo Osaka - Oita Trinita
    • 12.00
      Suwon City FC - FC Anyang
    • 12.30
      Troicki, Viktor - Brown, Dustin
    • 12.30
      Basilashvili, Nikoloz - Bautista Agut, Roberto
    • 12.30
      Muguruza, Garbine - Kerber, Angelique
    • 12.30
      Pliskova, Kristyna - Niculescu, Monica
    • 12.30
      Groenefeld A.L. / Vandeweghe C. - Garcia C. / Srebotnik K.
    • 12.30
      Murray J. / Peers J. - Monroe N. / Sitak A.
    • 12.30
      Mattek Sands B. / Safarova L. - Rae J /. Smith A.
    • 12.45
      FC Zbrojovka Brno - Mas Taborsko
    • 13.00
      Germania (University) - Cina (University)
    • 13.00
      Serbia (University) - Switzerland (University)
    • 13.10
      Grand Slam Wimbledon, London - Great Britain
    • 13.30
      Qingdao Hainiu - Hunan Xiangtao
    • 13.35
      Guizhou R - Jiangsu Guoxin Sainty FC
    • 13.35
      Shijiazhuang Ever Bright - FC Changchun Yatai
    • 13.35
      Shandong Luneng Taishan FC - Liaoning Whowin FC
    • 13.45
      FC Henan Jianye - Beijing Guoan FC
    • 13.45
      FC Shanghai Shenhua - Guangzhou R&F FC
    • 13.50
      Austria (U20, Femminile) - Israele (U20, Femminile)
    • 13.50
      Bacsinszky, Timea - Lisicki, Sabine
    • 13.50
      Erakovic M. / Watson H. - Medina Garrigues A. / Parra Santonja A.
    • 13.50
      Radwanska, Agnieszka - Dellacqua, Casey
    • 13.50
      Arruabarrena L. / Begu I.C. - Gajdosova J. / Tomljanovic A.
    • 13.50
      Bencic B. / Siniakova K. - Kudryavtseva A. / Pavlyuchenkova A.
    • 14.00
      Great Britain GP - Pole
    • 14.00
      Bangkok Glass FC - BEC Tero Sasana
    • 14.00
      Hong Ngai - Roma
    • 14.00
      Geylang International II - Tampines Rovers II
    • 14.00
      FC Wil 1900 - FC Zurich
    • 14.00
      Eintracht Braunschweig - FC Rubin Kazan
    • 14.00
      Tsonga, Jo Wilfried - Karlovic, Ivo
    • 14.00
      Keys, Madison - Maria, Tatjana
    • 14.00
      Groth, Samuel - Federer, Roger
    • 14.00
      Wozniacki, Caroline - Giorgi, Camila
    • 15.00
      Indiana Pacers - Miami Heat
    • 15.00
      Lettonia (U20, Femminile) - Turchia (U20, Femminile)
    • 15.00
      Ungheria (U20, Femminile) - Italia (U20, Femminile)
    • 15.00
      Uganda - Tanzania
    • 15.00
      FC Kiisto - GBK Kokkola
    • 15.00
      IK Sirius FK (Women) - Bollstanas SK (Women)
    • 15.00
      Kiffen - Klubi 04
    • 15.00
      Ilves (Women) - TPS (Women)
    • 15.00
      Italia (Femminile) - Belgio
    • 15.00
      TuS Koblenz - Monchengladbach
    • 15.00
      FK Teplice - Chemnitzer FC
    • 15.00
      FC Honka (Women) - Nice Futis (Women)
    • 15.10
      Berdych, Tomas - Andujar, Pablo
    • 15.10
      Rybarikova, Magdalena - Govortsova, Olga
    • 15.10
      Herbert P.H. / Mahut N. - Muller G. / Qureshi A.U.H.
    • 15.10
      Daniell M. / Demoliner M. - Erlich J. / Petzschner P.
    • 15.10
      Niculescu M. / Savchuk O. - Babos T. / Mladenovic K.
    • 15.15
      Töölön Taisto - FC Espoo
    • 15.20
      Lindstedt R. / Melzer J. - Hewitt L. / Kokkinakis T.
    • 15.30
      IK Start - Stabaek Fotball
    • 15.30
      Ward, James - Pospisil, Vasek
    • 15.30
      Jankovic, Jelena - Kvitova, Petra
    • 15.30
      Dellacqua C. / Shvedova Y. - Hantuchova D. / Stosur S.
    • 16.00
      FC Dinamo Moscow - Ajax Amsterdam
    • 16.00
      Djurgardens IF - Orebro SK
    • 16.00
      Aatvidaberg FF - Halmstads BK
    • 16.00
      Johor D. T. FC - PDRM
    • 16.00
      FC Rogachev MK - AK Zhdanovichi
    • 16.00
      FC Zhlobin - FC Spartak Shklov
    • 16.00
      Vasteras SK - BK Forward
    • 16.00
      Selangor FC - Pahang FA
    • 16.00
      Eskilsminne IF - Norrby IF
    • 16.00
      IK Oddevold - Qviding FIF
    • 16.00
      Lyn FK - Senja FK
    • 16.00
      Almirante Brown - CA Platense
    • 16.00
      Byaasen Toppfotball - Strindheim IL
    • 16.00
      Terengganu - Sarawak
    • 16.00
      Husqvarna FF - IS Halmia
    • 16.00
      CA San Telmo - Justo Jose De Urquiza
    • 16.00
      Aegir - Leiknir
    • 16.00
      UMF Grindavik - Thor Akureyri
    • 16.00
      Club Fernando de La Mora - Sportivo Trinidense
    • 16.00
      FK Metalac GM - FK Spartak Subotica
    • 16.00
      RW Erfurt - Schweinfurt 05
    • 16.00
      Vitesse Arnhem - KV Oostende
    • 16.00
      IR Reykjavik - Huginn
    • 16.00
      VfL Bochum - Waasland Beveren
    • 16.00
      Danimarca - Polonia
    • 16.10
      Grecia (U20, Femminile) - Gran Bretagna (U20, Femminile)
    • 16.15
      KS Lechia Gdansk - FC Shakhtar Donetsk
    • 16.30
      FC Granit Mikashevichi - FC Belshina Bobruisk
    • 16.50
      Seppi, Andreas - Murray, Andy
    • 17.00
      Orlando Magic - Detroit Pistons
    • 17.00
      Dussh Krasnoznamensk - VDV Sportclub Naro Fominsk
    • 17.00
      Spartak Schelkovo - Podolyie M
    • 17.00
      FC Tubize - Royal Mouscron-peruwelz
    • 17.00
      KKS Lech Poznan - Apoel Nicosia FC
    • 17.00
      Lommel United - Sporting Lokeren
    • 17.00
      FK Jagodina - FK Radnik Surdulica
    • 17.00
      Chernomorets Odessa - FC Milsami
    • 17.00
      Monfils, Gael - Simon, Gilles
    • 17.15
      Serbia (U20, Femminile) - Polonia (U20, Femminile)
    • 17.15
      Olanda (U20, Femminile) - Belgio (U20, Femminile)
    • 17.30
      Montenegro - Cina
    • 17.30
      ACS Poli Timisoara - Bekescsabai Elore SE
    • 18.00
      Haugesund FK - Lillestrom SK
    • 18.00
      Portogallo - Finlandia
    • 18.00
      IFK Norrkoping - Malmo FF
    • 18.00
      FK Ventspils - FK Liepaja
    • 18.00
      Turchia (Femminile) - Stati Uniti (Femminile)
    • 18.00
      Wacker Burghausen - FC Ingolstadt
    • 18.00
      KS Gornik Zabrze - AEK Larnaca FC
    • 18.00
      Wolfsberger AC - FC Krasnodar
    • 18.00
      NK Slaven Belupo - Paksi FC
    • 18.00
      FC Zorya Lugansk - NK Zagreb
    • 18.00
      Levski Sofia - Volga Nizhny Novgorod
    • 18.00
      Spagna (U17, Femminile) - Svizzera (U17, Femminile)
    • 18.10
      Kenya (Femminile) - Australia (Femminile)
    • 18.10
      Repubblica Ceca - Giappone
    • 18.30
      Iran - Russia
    • 18.30
      Romania (U20, Femminile) - Montenegro (U20, Femminile)
    • 19.00
      Los Angeles Clippers - Orlando Magic
    • 19.00
      Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia
    • 19.00
      CA Chacarita Juniors - Sp. Belgrano de S. F.
    • 19.00
      Club Atletico Acassuso - Barracas Central
    • 19.00
      CA Brown de Adrogue - Club Atletico Fenix
    • 19.00
      CD Universidad Catolica - Deportivo Cuenca
    • 19.00
      MSK Deinze - SV Zulte Waregem
    • 19.15
      Hannover 96 - AS Monaco
    • 19.30
      Limerick 37 FC - Bray Wanderers AFC
    • 19.30
      Club Villa Dalmine - Central Cordoba SDE
    • 19.30
      Germania (U20, Femminile) - Russia (U20, Femminile)
    • 19.30
      Spagna (U20, Femminile) - Republicca Ceca (U20, Femminile)
    • 19.30
      Alianza Atletico - Club Cienciano
    • 19.45
      Talleres De Remedios De Escalada - CS Dock Sud
    • 19.55
      Bulgaria - Argentina
    • 20.00
      Francia - Corea del Sud
    • 20.00
      Coritiba PR - Joinville SC
    • 20.00
      Ecus SP - Ca Diadema SP
    • 20.00
      Flamengo RJ (U20) - Bonsucesso FC (U20)
    • 20.00
      Manthiqueira SP - Portuguesa SP
    • 20.00
      Mauaense SP - Guarulhos SP
    • 20.00
      Repubblica Ceca (Femminile) - Croazia (Femminile)
    • 20.00
      Sport Boys Association - Atletico Minero
    • 20.10
      Belgio - Olanda
    • 20.25
      Polonia - Stati Uniti
    • 20.30
      Slovacchia - Egitto
    • 20.30
      St. Truidense VV - Ujpest FC
    • 20.45
      Sligo Rovers FC - Galway FC
    • 20.50
      Svezia (U20, Femminile) - Bosnia Erzegovina (U20, Femminile)
    • 21.00
      Oklahoma City Thunder - Charlotte Hornets
    • 21.10
      Messico (Femminile) - Algeria (Femminile)
    • 21.30
      Nautico PE - Oeste SP
    • 21.30
      Vitoria BA - EC Bahia BA
    • 21.30
      ABC RN - Macae Esporte RJ
    • 21.30
      Bragantino SP - Santa Cruz PE
    • 21.45
      Francia (U20, Femminile) - Slovacchia (U20, Femminile)
    • 21.45
      Ucraina (U20, Femminile) - Portogallo (U20, Femminile)
    • 22.00
      Sol de America - Deportivo Capiata
    • 22.00
      Cile - Argentina
    • 22.00
      Germania (Femminile) - Inghilterra (Femminile)
    • 22.30
      Nacional FC - Rubio Nu
    • 22.30
      Kazakistan (Femminile) - Colombia (Femminile)
    • 22.30
      Carabobo - Caracas
    • 23.00
      Brooklyn Nets - Memphis Grizzlies
    • 23.00
      LDU Quito (Reserves) - SD Aucas (Reserves)
    • 23.10
      Canada (Femminile) - Bulgaria (Femminile)
  • 05/07/2015
    • 00.00
      Taboão Da Serra SP - Suzano SP
    • 00.00
      Universitario de Deportes - Deportivo Municipal
    • 00.30
      SW Florida Adrenaline - IMG Academy Bradenton
    • 01.00
      Independiente Rivadavia - Gimnasia Jujuy
    • 01.00
      Perù (Femminile) - Cuba (Femminile)
    • 01.30
      Columbus Crew - NY Red Bulls
    • 01.30
      Liga Dep Universitaria Quito - SD Aucas
    • 01.45
      Club Guarani - Sp. San Lorenzo
    • 02.00
      America Mineiro MG - Mogi Mirim SP
    • 02.00
      CRB AL - Boa Esporte Clube
    • 02.00
      Chapecoense SC - Vasco Da Gama RJ
    • 02.00
      Cruzeiro MG - Atletico Paranaense
    • 02.00
      Montreal Impact - New York City
    • 02.00
      Quimsa Santiogo Del Estero - Gimnasia Indalo
    • 02.00
      Nacional - Club Banco Republica
    • 02.10
      Porto Rico (Femminile) - Polonia (Femminile)
    • 03.00
      USA (University) - Italy (University)
    • 03.00
      Czech Republic (University) - China (University)
    • 03.00
      Sweden (University) - Russia (University)
    • 04.00
      Real Salt Lake - Orlando City SC
    • 04.00
      Ukraine (University) - South Africa (University)
    • 04.00
      France (University) - Mexico (University)
    • 04.30
      LA Galaxy - Toronto FC
    • 06.00
      Usa - Finland
    • 06.00
      Geelong Supercats - Nw Tasmania Thunder
    • 06.00
      Kilsyth Cobras - Sandringham Sabres
    • 06.45
      Fremantle Croatia Sc - Queens Park Sc
    • 06.45
      Kingsley Sc - North Perth Utd Sc
    • 06.45
      Gwelup Croatia Sc - Southern Spirit Fc
    • 07.00
      Melbourne Knights - Werribee City
    • 08.00
      Cina - Mozambique
    • 08.00
      Fujieda MYFC - Kataller Toyama
    • 08.00
      France - Australia
    • 08.00
      Svezia - Giappone
    • 08.40
      Australia - Serbia
    • 09.00
      Gwelup Croatia Sc - Southern Spirit Fc
    • 09.00
      Hamersley Rovers Sc - Bb Utd
    • 09.00
      Kingsley Fc - North Perth Utd
    • 09.00
      Giappone (Femminile) - Serbia (Femminile)
    • 09.30
      Canada - Chinese Taipei
    • 09.30
      South Korea - Italy
    • 10.00
      Repubblica Dominicana (Femminile) - Germania (Femminile)
    • 10.00
      Caulfield United Cobras Sc - Bundoora United Fc
    • 11.00
      Yokohama SCC - SC Sagamihara
    • 11.00
      Angola - Corea del Sud
    • 11.00
      Karlsruher SC - 1 FK Pribram
    • 11.00
      Turkey - Switzerland
    • 11.00
      Purefoods Star Hotshots - Alaska Aces
    • 11.00
      FC Seoul - Gwangju FC
    • 11.00
      Army Fc - Kasetsart University
    • 11.00
      Australia - Uganda
    • 11.00
      Estonia - Germania
    • 11.00
      Japan - Brasile
    • 11.30
      Thailandia (Femminile) - Brasile (Femminile)
    • 12.00
      Hong Lok - Artilheiros
    • 13.00
      JK Retro - Fc Peedu
    • 13.00
      Russia - Ukraine
    • 13.30
      Chile - Serbia
    • 13.30
      Brasile - Stati Uniti
    • 13.30
      Mongolia - Montenegro
    • 13.30
      Taiwan - Brasile
    • 13.30
      Cina (Femminile) - Russia (Femminile)
    • 13.35
      Hangzhou Greentown FC - Tianjin Teda
    • 13.45
      Shanghai SIPG - Shenxin
    • 14.00
      Great Britain GP - Race
    • 14.00
      Guangzhou Evergrande - Chongqing Lifan
    • 14.00
      Kei Lun - Tim Iec
    • 14.00
      Restavratsiya K. - Polimer Barnaul
    • 14.00
      Carl Zeiss Jena - FC Ingolstadt II
    • 14.30
      Nacional Asuncion - Rubio Nu
    • 15.00
      Falkenbergs FF - IF Elfsborg
    • 15.00
      Barcelona Esportivo - Se Palmeirinha Sp
    • 15.00
      Huddinge IF - Piteaa IF
    • 15.00
      Amparo Sp - Desportivo Brasil Sp
    • 15.00
      Belgio - Stati Uniti (Femminile)
    • 15.00
      Port FC - TOT SC
    • 15.00
      FSV Zwickau - Dynamo Dresden
    • 15.00
      Sao Jose Dos Campos Ec - Santos Sp
    • 15.00
      Portuguesa Desportos - Sao Bernardo
    • 15.30
      Stromsgodset - Viking FK
    • 15.30
      Young Boys Bern - FC Wohlen
    • 15.30
      SK Slavia Prague - MSV Duisburg
    • 16.00
      Avai SC - Sport Recife PE
    • 16.00
      FC Bereza - Kommunalnik Slonim
    • 16.00
      River Plate Asuncion - Deportivo Liberacion
    • 16.00
      Independiente FBC - Deportivo Caaguazu
    • 16.00
      FC Smorgon - FC Zvezda BGU Minsk
    • 16.00
      Guarani SP - Madureira RJ
    • 16.00
      Hollvikens GIF - Oskarshamns AIK
    • 16.00
      UAI Urquiza - Tristan Suarez
    • 16.00
      CA Colegiales - Sportivo Italiano
    • 16.00
      Danimarca - Polonia
    • 16.00
      Kungsbacka IF (Women) - Alta IF (Women)
    • 16.30
      Debreceni VSC - Bekescsabai Elore SE
    • 17.00
      Sodertalje FK - Dalkurd FF
    • 17.00
      FC Lida - FC Dnepr Mogilev
    • 17.00
      FC Vedrich 97 Rechytsa - FC Baranovichi
    • 17.00
      FC Khimik Svetlogorsk - FC Gorodeya
    • 17.00
      IK Brage - Carlstad United
    • 17.00
      Vasalunds IF - Nykoping BIS
    • 17.15
      Deportivo Merlo - Deportivo Moron
    • 17.30
      BK Hacken - Helsingborgs IF
    • 17.30
      Kalmar FF - AIK
    • 17.30
      GIF Sundsvall - IFK Gothenburg
    • 17.30
      IF Gnistan - Kapa
    • 17.30
      Vaasa PS - FC Inter Turku
    • 17.30
      PK KU/Allianssi - Atlantis FC
    • 18.00
      Sandefjord Fotball - Tromso IL
    • 18.00
      Odds BK - Valerenga IF
    • 18.00
      Portogallo - Finlandia
    • 18.00
      Aalesunds FK - Mjondalen
    • 18.00
      FC Flora Tallinn - FC Infonet
    • 18.00
      KFUM Oslo - Finnsnes IL
    • 18.00
      Hujk Emmaste - Tallinna FC Flora III
    • 18.00
      Ranheim IL - Aasane Fotball
    • 18.00
      FC Puuma - FC Ararat
    • 18.00
      Strommen IF - Sogndal IL
    • 18.00
      Turchia (Femminile) - Italia (Femminile)
    • 18.10
      Australia (Femminile) - Messico (Femminile)
    • 18.30
      Mushuc Runa - Club Sport Emelec
    • 18.30
      Deportivo Quito - Independiente Jose Teran
    • 19.00
      Detroit Pistons - Los Angeles Clippers
    • 19.00
      VfB Stuttgart - FC Viktoria Plzen
    • 19.00
      Cariari - AD Carmelita
    • 19.55
      Bulgaria - Argentina
    • 20.00
      Bodo/Glimt - Rosenborg BK
    • 20.00
      FC Luka Koper - NK Maribor
    • 20.00
      Estudiantes BA - Villa San Carlos
    • 20.00
      CSD Flandria - Club Almagro
    • 20.00
      Sporting Cristal - Alianza Lima
    • 20.00
      Croazia (Femminile) - Olanda (Femminile)
    • 20.15
      Videoton FC - Ferencvarosi TC
    • 20.30
      Union Comercio - FBC Melgar
    • 21.00
      Botafogo PB - Icasa CE
    • 21.00
      Charlotte Hornets - Memphis Grizzlies
    • 21.00
      Atlanta Dream (Women) - Seattle Storm (Women)
    • 21.00
      Goias GO - Corinthians SP
    • 21.00
      Santos FC SP - Gremio RS
    • 21.00
      Sao Paulo SP - Fluminense RJ
    • 21.00
      Resistencia FC - Tacuary Asuncion
    • 21.10
      Algeria (Femminile) - Kenya (Femminile)
    • 21.15
      Vikingur Reykjavik - Valur Reykjavik
    • 21.30
      Caacupe FBC - General Caballero
    • 21.30
      Deportivo Maipu - Juventud Unida Universitario
    • 22.00
      KR Reykjavik - FH Hafnarfjordur
    • 22.10
      Polonia (Femminile) - Canada (Femminile)
    • 22.30
      Carlos A Manucci - CS Union Huaral
    • 23.00
      Miami Heat - Brooklyn Nets
    • 23.00
      Los Angeles Sparks (Women) - Phoenix Mercury (Women)
    • 23.00
      Sporting Cristal - Alianza Lima
    • 23.30
      Flamengo RJ - Figueirense FC
    • 23.30
      Internacional RS - Atletico Mineiro MG
    • 23.30
      Ponte Preta SP - Palmeiras SP
    • 23.30
      Colombia (Femminile) - Cuba (Femminile)
    • 23.30
      Club Sportivo Luqueno - Olimpia Asuncion
  • 06/07/2015
    • 00.00
      Club Libertad Asuncion - General Diaz
    • 00.00
      Club Banco Republica L - Olimpia
    • 01.00
      Stati Uniti (Femminile) - Giappone (Femminile)
    • 01.00
      Ocala Stampede - Orlando City Ii
    • 01.10
      Porto Rico (Femminile) - Bulgaria (Femminile)
    • 02.00
      Perù (Femminile) - Kazakistan (Femminile)
    • 04.00
      Ucraina - Messico
    • 04.00
      Brazil - China
    • 04.00
      Mexico - Japan
    • 04.00
      Iran - Thailandia
    • 05.00
      Portland Timbers - San Jose Earthquakes
    • 05.00
      Italy - Repubblica Ceca
    • 07.30
      Angola - Germania
    • 07.30
      Svezia - Messico
    • 09.30
      South Korea - Republic Of Ireland
    • 09.30
      South Africa - France
    • 10.00
      FC Dinamo Moscow - FK Vozdovac
    • 10.30
      Canada - South Korea
    • 10.30
      Cina - Stati Uniti
    • 10.55
      ATP Challenger Braunschweig - Germany
    • 12.00
      Hyundai Steel (Women) - Jeonbuk KSPO FC (Women)
    • 12.30
      FC Bulleen Lions - Box Hill United Sc
    • 13.00
      Minija Kretinga - Kedainiai Nevezis
    • 15.00
      Deportivo Riestra (Reserves) - CA Barracas Central (Reserves)
    • 15.00
      Kelmes FK - Lietava Jonava
    • 15.00
      FK Silute - FBK Kaunas
    • 15.00
      FK Panevezys - FK Banga Gargzdai
    • 16.00
      FC Illichivec Mariupol - FC Milsami
    • 16.00
      SC Vasas Budapest - FC Amkar Perm
    • 16.10
      Bosnia Erzegovina (U20, Femminile) - Bulgaria (U20, Femminile)
    • 17.00
      FC Metalurg Donetsk - Slavutych Cherkasy
    • 17.00
      IFK Goteborg (U21) - Helsingborg IF (U21)
    • 17.00
      Dziugas - FK Tauras
    • 17.00
      FK Silas - Pakruojo Kruoja 2
    • 17.00
      FK Palanga - Lok. Radviliskis
    • 17.30
      HJK Helsinki - HIFK
    • 17.30
      FC Lahti - Seinajoen JK
    • 17.55
      ATP Challenger Winnetka - USA
    • 18.00
      JK Sillamae Kalev - Viljandi JK Tulevik
    • 18.00
      Nomme Kalju FC - Paide Linnameeskond
    • 18.00
      NK Celik Zenica - FK Velez Mostar
    • 18.00
      NK Dinamo Zagreb - Dnipro Dnipropetrovsk
    • 18.30
      Gran Bretagna (U20, Femminile) - Montenegro (U20, Femminile)
    • 18.30
      FC Brest - FC Shakhter Soligorsk
    • 18.30
      FC Dynamo Kiev - Skenderbeu Korce
    • 19.00
      Honefoss BK - Sandnes Ulf
    • 19.00
      SK Brann - Kristiansund BK
    • 19.00
      Orlando Magic - Indiana Pacers
    • 19.00
      Orgryte IS - Osters IF
    • 19.00
      Stabaek Fotball 2 - Holmen
    • 19.00
      Trelleborgs FF - Lunds BK
    • 19.00
      Valerenga IF 2 - Ullern
    • 19.00
      Kristianstads FF - Landskrona BoIS
    • 19.00
      FM Auska Alytaus - MRU Vilnius
    • 19.05
      Gefle IF - Hammarby IF
    • 19.30
      Grecia (U19) - Ucraina (U19)
    • 19.30
      NK Celje - FC Copenhagen
    • 19.30
      Usv Raiffeisen Hartberg/u - Usc Rogner Bad Blumau
    • 20.00
      Austria (U19) - Francia (U19)
    • 20.00
      CA Lugano - Sportivo Barracas
    • 20.00
      AGF Aarhus - Ljungskille SK
    • 20.30
      Dep Laferrere - San Martin De Burzaco
    • 20.50
      Svezia (U20, Femminile) - Romania (U20, Femminile)
    • 21.00
      Oklahoma City Thunder - Orlando Magic
    • 21.15
      Throttur Reykjavik (Women) - Valur Reykjavik (Women)
    • 21.30
      Smouha SC - Al Asyooti Sport
    • 22.00
      El Zamalek - Ismaily SC
    • 22.00
      Wadi Degla SC - Misr Lel Makasa
    • 23.00
      Miami Heat - Detroit Pistons
  • 07/07/2015
    • 01.00
      Philadelphia 76ers - San Antonio Spurs
    • 03.00
      Utah Jazz - Boston Celtics
    • 16.30
      Comunicaciones (Reserves) - Deportivo Espanol (Reserves)
    • 17.30
      Olanda (U19) - Russia (U19)
    • 18.00
      Panathinaikos Athen - Club Brugge
    • 18.30
      Hansa Rostock - Werder Bremen
    • 19.00
      Memphis Grizzlies - Orlando Magic
    • 20.45
      Germania (U19) - Spagna (U19)
    • 21.00
      Charlotte Hornets - Brooklyn Nets
    • 21.00
      Atletico Mineiro Mg - Bahia BA (U20)
    • 21.00
      Croazia (U20) - Italia (U20)
    • 23.00
      Los Angeles Clippers - Oklahoma City Thunder
  • 11/07/2015
    • 12.35
      Germany - Moto3 - Pole
    • 14.10
      Germany - MotoGP - Pole
    • 15.00
      Fc Borshiv - Fc Zboriv
    • 15.05
      Germany - Moto2 - Pole
    • 23.00
      San Borja (Women) - Circolo (Women)
  • 12/07/2015
    • 11.00
      Germany - Moto3 - Race
    • 12.20
      Germany - Moto2 - Race
    • 14.00
      Germany - MotoGP - Race
    • 17.15
      Lanus (Reserves) - Atletico Rafaela (Reserves)
    • 21.00
      CA Sarmiento - Boca Juniors
  • 24/07/2015
    • 15.00
      Olimpiets Dussh - Dinamo-dush
  • 25/07/2015
    • 13.45
      Chongqing Lifan - Shanghai SIPG
    • 19.15
      Marienburg - DVSK Traktors
  • 29/07/2015
    • 19.30
      Talaea El Gaish - El Zamalek
  • 31/07/2015
    • 17.00
      FC Kontu - Spartak Helsinki
  • 03/08/2015
    • 12.30
      Kingston City - Springvale White Eagles
  • 06/08/2015
    • 17.00
      Valerenga IF 2 - Tromsdalen
  • 10/08/2015
    • 13.30
      Young Lions - Geylang Int.
  • 19/08/2015
    • 17.00
      BFC Daugavpils - Skonto Riga
  • 01/09/2015
    • 17.30
      PK Keski Uusimaa - TPV Tampere
  • 02/09/2015
    • 18.00
      Torns IF - BW 90 IF
  • 05/09/2015
    • 10.00
      Beijing Ligong - Hebei Zhongji
  • 20/09/2015
    • 13.35
      Guangzhou R&F FC - Guangzhou Evergrande
  • 26/09/2015
    • 18.00
      VMFD Zalgiris B - FK Banga Gargzdai